رد کردن به محتوای اصلی

درباره ما


در طول سالیان اخیر، پیشرفت‌های قابل توجهی در فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی به ‌وجود آمده‌است. با افزایش استفاده از فناوری های مدرن ارتباطی، واژه های جدیدی چون یادگیری الکترونیکی و یادگیری سیار متولد شد. یادگیری الکترونیکی، بهره گیری از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی مانند اینترنت و نظام های چندرسانه ای و فرارسانه ای برای بهبود کیفیت یادگیری از طریق تسهیل دسترسی به منابع و خدمات آموزشی و فراهم کردن سازوکارهایی چون تعامل و مشارکت از راه دور است .
قابلیت یادگیری در هر زمان و هر مکان که از خصوصیات یادگیری الکترونیکی است، با پیشرفت فناوری بیسیم و یادگیری سیار (در حال حرکت) به واقعیت پیوسته است. یادگیری سیار در حقیقت، مدلی از یادگیری الکترونیکی است که از طریق فناوری ‌های سیاری چون وب‌سایت‌های آموزشی، تلفن همراه، دستیار شخصی دیجیتال، پخش ‌کننده ‌های صوتی، کتب الکترونیکی و غیره صورت می‌گیرد. اثربخشی یادگیری سیار نیازمند توجه به رویکردها و نظریه ‌های سیار می باشد. بهره گیری از این رویکردها و نظریه ها به فعالیتهای یادگیری در فرآیند یادگیری سیار جهت داده و به تربیت نیروی انسانی متناسب با عصر دانش و اطلاعات می انجامد.

لرنیکس، یک پلتفرم آموزش آنلاین فراگیر است که دوره ‌های آموزشی- مهارتی را آنلاین و از طریق وب به طور آزاد به تعداد زیادی شرکت ‌کننده ارائه می‌نماید. لرنیکس، ارائه ‌دهنده سرویس آموزشی بوده؛ به این ترتیب که مخاطب با خرید یک حساب کاربری، به تمامی دوره ‌ها و محتواهای آموزشی موجود در تمامی دپارتمان‌ها به همراه مستندات خلاصه دوره، تالار مباحثه، آزمون، گواهی پایان دوره‌ و غیره دسترسی خواهد داشت.

تیم مدیریتی و اجرایی شبکه آموزشی لرنیکس با سابقه یک دهه فعالیت در برگزاری دوره های آموزشی حضوری و آموزش بیش از ۱۰۰۰۰ نفر (به صورت حضوری) از هم‌ میهنان عزیز و همچنین مطالعه، تحلیل و آنالیز سیستم‌های نوین آموزشی در کشور‌های پیشرفته در اقصی نقاط جهان، در صدد آن است تا تمامی موانع یادگیری در بستر یک سیستم آموزشی تحت وب را به طور صحیح و علمی مرتفع نموده و یادگیری و آموزش موثر را که تاکنون به شکلی نامناسب ارائه گردیده است در اختیار دانش‌پذیران گرامی قرار دهد.

ارزش‌های پیشنهادی لرنیکس


• ارائه سرويس آموزشي ارزان، هدفمند و مبتنی بر استانداردهای آموزشی تهیه شده توسط اساتید سرشناس
• ارائه جدیدترین نسخه و مباحث آموزشی
• تعدد و تنوع قابل توجه دوره‌های آموزشی موجود
• دسترسي چندگانه به سرویس آموزشی از طریق وب و موبایل
• برگزاری سمینار‌ها و وبینارهای دوره‌ای
• وجود ویژگی هایی چون همگامی آموزشی، بحث و تبادل نظر، بازخورد آموزشی، فیلم‌های آموزشی غنی و بروز، یادگیری فعالانه و ... در سیستم آموزشی لرنیکس
• ارتقا دانش تخصصی، کاربردی و مهارتی دانش‌پذیران
• ارتقا سطح علمی و مهارتی افرادی که در مناطق محروم زندگی می‌کنند

چشم انداز لرنیکس


فراگیری هر مهارت در هر زمان و در هر مکان برای جامعه فارسی زبان

ماموریت لرنیکس


لرنیکس، ماموریت خود را گسترش و ارتقاء خدمات آموزشی و ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات تعریف می‌کند. این مجموعه، قلمرو فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضوری موثر در خاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم می‌کند. مدیریت دانش‌محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیت‌ها متناسب با ویژگی‌های هزاره سوم و تولید محتوای تخصصی آموزشی و مهارتی وجه تمایز این مجموعه است.